Večeře ve větrném mlýně
Večeře ve větrném mlýně

Romantická večeře ve mlýně potěší každého

Zažijte neopakovatelný romantický zážitek v tradičním větrném mlýně, přichystali jsme pro Vás romantickou večeři pro dva, která je tvořena z tradičních chodů, jako je pečená kachna se zelím nebo uzené s křenem a mnoho dalšího. Samozřejmostí je dostatek kvalitního vína, které vykouzlí správnou atmosféru. Ochotný personál se o Vás po celou dobu bude ochotně starat a plnit Vaše přání.

Romantická večeře při neopakovatelné atmosféře je skvělý způsob jak říci milované osobě, že Vám na ní záleží. Nevšední gurmánský zážitek v originálním prostředí, kde ochutnáte tradiční místní kulinářské speciality. Zažijte výjimečný a neopakovatelný večer, na který dlouho nezapomenete! Vše je předem připraveno pro Váš gurmánský zážitek a pokud něco nebude v pořádku rádi Vám vyjdeme vstříc a splníme jakákoliv přání.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vzrušení
85%
relaxace
89%
pro páry
100%
pro dospělé
87%
mrazení
66%
zkušenosti
83%
sebepoznání
69%
časově náročné
43%
adrenalin
19%
štěstí
86%

Moules
pro dospělé 100%
pro páry 100%
relaxace 94%
vzrušení 81%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.