Oběd s Jazzovou hudbou
Oběd s Jazzovou hudbou

Vychutnejte si oběd v doprovodu jazzu

V České republice je oběd považován jako jedno ze tří základních denních jídel. Zbylá dvě jídla jsou snídaně s večeří. Oběd by měl být zhruba kolem půl dvanácté až druhou hodinou odpolední. Záleží samozřejmě na zvyku jedince. Oběd by se měl skládat ze dvou nebo tří pokrmů. Podle závislosti na čase a zvyků. Před hlavním jídlem bývá polévka. Dále následuje hlavní jídlo, po kterém, pokud jsou tři pokrmy, přijde dezert. Dezert nebývá obvyklou složkou a bývá pravidlem jen zřídka.

V dnešní době jsou různé druhy typů obědů. Například oběd s jazzovou hudbou. Takovýto oběd probíhá v restauraci, kde jedinci, kteří si objednali tento oběd, mají naprosté soukromí. K obědu, který si vyberou, jim po celou dobu hraje jazzová hudba. Jazz vznikl v 19. století v městě s názvem New Orleans. Jazz vychází převážně z blues doplněn například různými folklórními vlivy. Oběd s jazzovou hudbou je nezapomenutelný zážitek. Jestli i vy patříte k milovníkům hudby, vyzkoušejte tuto jedinečnou kombinaci.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
relaxace
97%
pro dospělé
96%
pro děti
100%
pro muže
100%
pro ženy
100%
pro seniory
100%
vzrušení
69%
dovednosti
70%
pro páry
100%
náročné fyzicky
19%
náročné psychicky
9%
časově náročné
36%
štěstí
86%
nadšení
63%

Cecílie Michalcová
pro dospělé 100%
pro děti 100%
pro muže 100%
pro ženy 100%
pro seniory 100%
relaxace 94%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.